Florit Doğal Taş Bileklik 8 Mm Küre Kesim
Favorime Ekle

Florit Doğal Taş Bileklik 8 Mm Küre Kesim

Ürün Kodu: 12708

Mağaza : Teklifname.com


Florit Doğal Taş Bileklik 8 Mm Küre Kesim
# BileklikFlorit Doğal Taş Bileklik 8 Mm Küre Kesim


Ürün Doğal Taş Olduğundan Renk Ve Şekil Farklılıkları Olabilmektedir.

 

Florit Taşı Faydaları

·         Boyun Bölgesine Yakın Kullanıldığında Dikkati Artırır Ve Yetersizlik Hissini Yok Eder. Bu özelliği Dolayısıyla Yapmaktan çekinilen Ve Yetersiz Kalındığı Hissedilen Işlerde Faydası Olur. Araba Kullanmaktan çekinenler Bu Taşı Deneyebilirler.

·         Düşünceleriniz Belirsiz Ve Karmaşık Olduğunda Floritinizi Elinize Alın. Düşüncenizin Keskinleştiğini Göreceksiniz. Aynı şekilde, Zihniniz Yorulduğunda Da Bu Taşı Kullanabilirsiniz.

·         Enerjisi, Yatıştırıcı Ve Huzur Vericidir. Şeffaf Florit Diğer Taşlarla Birlikte Kullanılabilir Ancak, Mor Florit Diğer Taşlarla Birlikte Kullanıldığında Etkileri Zayıflar.

·         Kişinin Analitik Yeteneklerini Güçlendirir. Zihinsel Açıklık Ve Konsantrasyonu Artırıcı Etkisi Dolayısıyla Dikkat Gerektiren Işler Yapanlar Ve öğrenciler Için özellikle Faydalı Bir Taştır.

·         Konsantrasyonu Artırır Ve Sezgileri Güçlendirir.

·         Baş Ağrılarına Karşı Etkilidir.

 

 

Florit Taşı Özellikleri

Çok Sert Olmayan Florit, güneş Sinir Ağı, Kalp, Taç, Alın çakraları Ile Uyumludur. Sertlik Olarak Diğer Taşlara Nazaran Daha Yumuşak Olduğu Için, Kolay çizilebilir Ve Kırılabilir Yapıdadır. Fluorit çok Geniş Fiziksel Ve Kimyasal Koşulların Bulunduğu çok Değişik Jeolojik Ortamlarda Yataklanır. Magmatik, Metamorfik Ve Sedimanter Kayaçlar Içerisinde Hidrotermal Damar, Dolgu Ve Metazomatik Yataklar şeklinde Oluşur. Florit Yataklarının Işlenmesi önceleri Yatay şekilde Başlar Ve Sonrasında Dikeyleşir.

Florit Flüoresanslık Veren Nadir Bir Toprak Elementlerini Içerir. Morötesi ışın Altında Mavi Veya Mor Floresan özellik Gösterir. Isıtıldığı Zaman Fosforesans özellik Gösterir. (Fosforesans, Floresansla Ilişkili Bir çeşit ışıldama şeklidir.)

Antik Yunan Ve Roma’da Kullanılan Florit Taşı Aynı Zamanda Amerikalı Kızılderililer Tarafından Da Süs Eşyası Ve Takı Olarak Kullanılmıştır. Florit, 16. Yüzyıl Avrupa’sında Curuf Yapıcı Olarak Kullanılmıştır. Fluorit Madenciliği Ise 1775 Yılında İngiltere’de Ve 1820-1840 Yılları Arasında ABD’nin Farklı Eyaletlerinde Başlamıştır. Florit Taşı Bugün Takı Ve Süs Eşyasının Yanı Sıra Maden Olarak Demir-çelik, Alüminyum, Kimya Ve Seramik Sanayii, Cam, Mobilya Ve çimento Sanayii Dahil 30 Dan Fazla Sanayi Dalında Kullanılmaktadır.

 

Künye

Sertlik

4

Özgül Ağırlık

3-3,5

Kimyasal Formül Ve Grubu

CaF2 Ve Halit

Renk

Sarı, Yeşil, Pembe, Mavi, Menekşe, Mor, Beyaz – Çok Renkli, Saydam, Yarı Saydam

Çıkarıldığı Yerler

 İngiltere, İspanya, Çin, Hindistan, Meksika, Almanya Ve ABD

Çakralar

Güneş Sinirağı, Kalp, Alın, Taç

 

 

Florit Taşı Özellikleri

 • Nereden Gelir: Amerika, Kanada, Meksika, Çin, Peru, İspanya, İngiltere, Almanya, Macaristan, Polonya, Norveç, Çek Ve Güney Afrika
 • Mineral Türü: Florit
 • Mineral Grubu: Halojenürler
 • Kimyasal Formül: CaF2
 • Sertlik: 4 (Mohs Değeri)
 • Renk: Renksiz, Beyaz, Mavi, Yeşil, Mor, Sarı Ve Nadiren Pembe Ve Kırmızı
 • Burç Taşı: Oğlak Ve Balık
 • Çakra Hizalaması: Hepsi
 • Element: Hava

Florit Taşı; Auradaki Enerji Bloklarını Dengelemek, Temizlemek, Kişinin Düşüncelerini Düzenlemek Ve Aurayı Açık Tutmak Için Son Derece Iyidir. Bu Nedenle, florit Taşı Kolye gibi Aksesuarlar; Kaosu Hafifletir, Sınava Giren Ya Da Büyük Projelere Başlayan Kişiler Için Son Derece Yararlı Olabilir. Şifacılar Için Uygun Bir Taştır; çünkü, Başkalarının Sorunlarına Empati Kurmanıza Ve Onları Hissetmenize Yardımcı Olur.

Kişiyi Sakinleştirir, Merkezlendirir Ve Içsel Bir Genişleme Yaratır. Bu Da, Içsel Dinginlik Ve Strese Neden Olan Zorlukların üstesinden Gelme Yeteneğini Geliştirir. Fiziksel Bedende Ise; özellikle Diş Ve Kemik Sağlığını Iyileştirmek Ve Güçlendirmek Için Kullanılabilir.

Florit Taşı Faydaları

Florit Taşının Hangi Rengini Seçerseniz Seçin, Bu Taşın Sağlığınız Için Birkaç Farklı Yoldan Yardımcı Olacağını Göreceksiniz:

 • Fiziksel Faydaları

Florit Taşının Faydaları Ve Fiziksel Bedene Etkisi Söz Konusu Olduğunda, Aşağıdakilerden Söz Edilebilir:

 • Bağırsak Sorunlarında Yardımcı Olabilir
 • Mide Ağrısı, Kabızlık, şişkinlik Gibi Sindirim Problemlerinde Faydalı Olabilir
 • Boğaz Sorunlarını Giderebilir. Boğaz Ağrısı Ve Kötü Bir öksürük Için çantanızda Taşıyabilir Ya Da florit Taşı Kolye
 • Mantar Enfeksiyonları, Gut Hastalığı Ve Kemik Erimesinde Etkilidir.
 • Kilo Almak Ya Da Vermek Istiyorsanız, Yanınızda Bulundurmak Için Ideal Bir Taştır.
 • Kulak, Burun, Boğaz Ve Gözler Için Iyidir.
 • Tansiyon, Kemik Sağlığı, Diş Sağlığı Ve Beyin Sağlığı Ile Ilgili Durumların Tedavisinde Yardımcı Olabilir.
 • Baş Dönmesi Ya Da Uykusuzluk Sorunları Yaşıyorsanız, florit Taşı yardımcı Olabilir.

Ayrıca, Kişinin Beyin Aktivitelerine Odaklanarak Vücudun Iyileştirme Potansiyelini Arttırabilir.

 • Şans Ve Zenginlik

Florit Taşı, Tarafsız Bir Karar Vermeniz Gerektiğinde çok Yardımcı Olabilir. Dahilerin Taşı Olarak Da Bilinir. Böylece, Kişinin Karmaşık Sorunları Kolaylıkla Ve Güvenle çözmesini Sağlayabilir.

 • İşinize Ve Hedeflerinize Odaklanmanızı Sağlayabilir.
 • Daha Fazla Bilgi Saklamanıza Yardımcı Olabilir.
 • İyi Haberleri Ve Olumlu Fırsatları Yakalamak Için Harika Bir Taştır.
 • Motivasyon Seviyesini Yüksek Tutar.
 • Başarmaya Karar Verilen Her şeyi Başarmayı Sağlar.
 • Stresli Veya Duygusal Anlarda Duyguları Dengeler, Işlerin Nasıl Yürüdüğünü Ve Başarısızlıkları Olumlu Bir şekilde Kabul Etmenizi Sağlar.
 • Zenginlik Ve Refah Söz Konusu Olduğunda, özellikle Sarı Florit Taşı Son Derece Etkilidir.

Finans Ve Kariyer Alanlarında Işleri Kolaylaştırmaya Yardımcı Olmak Için Genel Olarak Harika Bir Enerjiye Sahiptir.

 • Aşk Ve İlişkiler

Bir Florit Taşına Sahip Olmak; Bastırılmış Duygulardan Arınmanıza Yardımcı Olabilir. Öfkenizi Ve Korkularınızı Daha Kolay Ifade Etmenizi Sağlayabilir. Ayrıca;

 • Sevdiğiniz Kişiyle Daha Dürüst Bir Iletişim Kurmanın Yolunu Açabilir.
 • Korku Veya Belirsizlik Durumlarında Yardımcı Olabilir.
 • Yargılanma Korkusu Olmadan Bazı şeyler Hakkında Tamamen Dürüst Olmanızı Sağlayabilir.
 • Partnerinize Zarar Vermeden Ya Da Incitmeden, Duygularınızı Sağlıklı Bir şekilde Serbest Bırakmanıza Yardımcı Olabilir.
 • Canınızı Yakan şeylerden Iyileşmenize, Sorunlara çözüm Bulmanıza Ve Duygusal Acıları Bırakmanıza Destek Olabilir.
 • Florit Taşı, Sevgiyi çekme şansınızı Etkileyen Olumsuz Kalıpları Ve Alışkanlıkları Serbest Bırakmanızı Sağlayabilir.

Ve Tabi Ki, Sevdikleriniz Için Her Zaman çok Takdir Edilen Bir Hediyedir!

Florit Taşı Ile Meditasyon

Florit Taşı; Barış, Pozitiflik Ve Kalp Açıcı Titreşimleri Güçlü Ve Etkili Bir Taştır. Kalp çakrasını, üçüncü Göz çakrasını Ve Taç çakrasını Dengeleyerek Kalbinizi Ve Zihninizi Negatif Enerjilerden Arındırabilir. Böylece, Hayatınızın Geri Kalanını Sorunsuz Yaşayabilirsiniz. Florit Taşı Ile Bağlantı Kurmak, Hayallerinize Doğru Koşmanıza Ve Ruhunuzun Serbest Kalmasına Izin Verir.

Florit Taşının Enerjisinden Yararlanmanın En Iyi Yollarından Biri Meditasyonda Kullanmaktır. Taş, Yüksek çakralara Bağlandığından; Meditasyon Yaparken Tüm Zihni, Bedeni Ve Ruhu Yüksek Titreşimlerle Doldurur. Meditasyonun Sağladığı Huzur Ve Sakinlik Ile, Bu Taşın Sunduğu Her şeyi Kucaklayabilirsiniz.

Florit Taşı Kolye Ve Aksesuar

Florit taşı Kolye, Yüzük, Bileklik Ya Da Küpe Takmak, Gün Boyunca Onun Enerjisiyle Bağlantı Kurmak Için Harika Bir Yoldur. Bir florit Taşı Bileklik, Etrafınızdaki Sihri Ve Olasılıkları Görmenize Yardımcı Olabilir.

Florit Taşı Aksesuarlar Takmak, Onun Sakinleştirici Ve Huzur Verici Etkisinden Yararlanmanızı Sağlar. İster Kolye, Ister Bileklik, Ister florit Taşı Küpe kullanın, Bu Kristal Ruhunuzu Yüksek Titreşimlerle Doldurmak Ve Sizi Daha Yüksek Bir Varlığa Yönlendirmek Için Idealdir.

Florit Taşını, Meditasyon Yaparken Ya Da Rahatlarken Elinizde Tutabilirsiniz. Taşın Sizi Saran Sakinliği Ve Huzurunu Hissedeceksiniz. Enerjisini Titreşim Alanınıza Yakın Tutmak Için, florit Taşı Kolye ya Da Bileklik Takabilirsiniz. Enerjisinin çakralarınızla Iyi Bir Bağlantı Kurabilmesi Için, En Iyisi Kolye Ucu Takmaktır.

Bununla Birlikte, Bu Taşı Evinize Koymak Ya Da Enerjisini Kendinize Yakın Tutmak Için çantanıza Koymayı Tercih Edebilirsiniz. Florit, Size Sunacak çok şeyi Olan Cömert Bir Taştır. Ayrıca, Koleksiyonunuzdaki Diğer Taşlarla Uyum Içinde çalışır.

Florit Taşı Nasıl Temizlenir?

Florit Taşı; Negatif Enerjileri Emme Ve Uzaklaştırma Konusundaki Olağanüstü Yeteneklere Sahip Olduğundan, Sıklıkla Temizlenmesi Gerekir.

Haftada En Az 1 Kez Ve Her Meditasyon Ya Da Terapi Seansından Sonra Iyileşme Için Kullanılıyorsa, Temizlenmelidir. Peki, Florit Taşı Nasıl Temizlenir?

Taşı, Birkaç Dakika Boyunca Akan Suyun Altında Tutarak Temizleyebilirsiniz. Daha Sonra, şarj Olması Ve Enerji Birikmesi Için Güneş ışığına Maruz Bırakılmalıdır.

Florit Taşını Temizleme Amacıyla Kullanacağınız Suyun Fazla Sıcak Yada Soğuk Olmamasına Da Dikkat Edilmeli Ve Temizlerken Kısa Süre Suyun Altında Tutulması Uygun Olur. Sabun Kullanarak Temizlenmesi, Taşınızın Matlaşmasına Neden Olabilir. Sertlik Derecesi Düşük Olması Sebebi Ile Tütsü Ile Temizlenmesi Daha Uygundur.

Florit, Eşit ölçülerde Kristal Yapıya Sahiptir. Çoğunlukla Kübik Ya Da Sekiz Yüzlü Olanları Bulunmaktadır. Renk Dağılımı çeşitlilik Göstermektedir. Işığa Tutulduğunda Mor Renkte Parlar. Bu Onun En Belirleyici özelliğidir.

Dengeli Enerji Sağlayan Florit, Genel Olarak Sağlığı Olumlu Yönde Etkiler. Fiziksel Ve Ruhsal Olarak Bedeni Temizler.

 

 

 


Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Üye Girişiwhatsapp number