Yeşim Doğal Taş Bileklik 8 Mm Küre Kesim
Favorime Ekle

Yeşim Doğal Taş Bileklik 8 Mm Küre Kesim

Ürün Kodu: 12701


Yeşim Doğal Taş Bileklik 8 Mm Küre Kesim
# Bileklik
Yeşim Taşı Özellikleri

Tüm Yeşim Taşları Aynı Değildir. Bu Nedenle, Yüksek Kaliteli Bir Yeşim Taşı Bulmak Zor Olabilir. En Iyi Yeşim Taşı; Yarım Saydam, Canlı Renkli Ve Dokunduğunda Pürüzsüz Hissettirir. Bir yeşim Taşı Kolye ya Da Takıları Değerlendirirken, Göz önünde Bulundurulması Gereken En önemli Konular Rengi, şeffaflığı Ve Dokusudur.

Renk, Yeşim Taşının Kalitesi Ve Değerinin önemli Bir Göstergesidir. Yeşim Sözcüğü Neredeyse Yeşil Kelimesi Ile Eş Anlamlı Olsa Da; Gerçekte Yeşil, Siyah Ve Beyazın Yanı Sıra, Gökkuşağı Renginde De Bulunmaktadır. Üç Ana Kristal Boyutunda Bulunabilir; Ince, Orta Ve Kalın. En Iyi Doku, Ince Taneli Yeşimdir. Bu Taşlar, Pürüzsüz Bir Doku Ve çok Yüksek Bir Parlaklığa Sahiptir.

Yeşim Taşı Faydaları

Koruyucu Bir Tılsım Olarak Uzun Bir Geçmişe Sahip Olan Yeşim Taşı, Iyi şansla Ilişkilendirilmektedir. Evrendeki Iyi şeylerin Bu Taşa Doğru Aktığına Inanılır. Şans Için Bir Muska Olmasının Dışında, Bir Yeşim Taşı Kolye, Yüzük Ya Da Bileklik Takmak; Fiziksel, Ruhsal, Zihinsel Ve Duygusal Boyutlarda Iyileştirici Olabilir.

 • Fiziksel Iyileştirici özellikleri

Duygusal Ve Ruhsal Olarak Iyi Bir Oyuncu Olabilir. Ancak, Aynı Zamanda Vücudun Iyileşmesine De Yardımcı Olabilir. Güçlü Bir Temizleme Taşı Olan Yeşim Taşı, Doğrudan Organların Toksinlerden Iyileşmesine Yardımcı Olabilir. Ayrıca:

 • Böbreklere, Mesaneye, Dalağa Yardımcı Olabilir
 • Vücuttaki Sıvı Sistemlerini Dengeler
 • Enfeksiyonlarla Mücadele Etmeye Yardımcı Olur
 • Serinletici Dokusu Ateşi Düşürmeye Yardımcı Olur
 • Vücudu Etkili Bir şekilde Iyileştirmeye Teşvik Etmek Için Kullanılır

Bunlara Ek Olarak; Cinsel Sorunlarla Karşılaşanlar Için Bir Libido Yükseltici Olabilir.

 • Zihinsel Ve Duygusal Iyileştirici özellikleri

Bir Yeşim Taşı; Zihinsel Ve Duygusal Sağlık Konusunda Oldukça Etkilidir. Olumsuz Düşünceler Ve öz Saygı Başta Olmak üzere, Pek çok Alanda Faydalı Olabilir:

 • Olumsuz Düşünce Kalıplarını Dürter
 • Kendi Kendine Yeterliliği Arttırmakla Ilgili Bir Taştır.
 • Öz Saygıyı Arttırır.
 • Güven Duygusuyla Hareket Etmeye Yardımcı Olur.
 • Doğası Gereği Saflık Fikirleri Ile Bağlantılıdır.
 • Metafiziksel Iyileştirici özellikleri

Ruhsal Titreşimler Söz Konusu Olduğunda Güçlü Bir Taş Olan Yeşim Taşı, Büyük ölçüde Kalp çakrasına Bağlıdır. Ayrıca;

 • Negatif Enerjiyi Dışarı Atmaya Ve Daha Geniş Dünyayla Uyum Sağlamaya Yardımcıdır
 • Beraberinde Yumuşak Ve Parıltılı Bir Ruh Hali Getirir
 • Güveni, Sezgileri, şefkati Arttırır
 • Romantik Aşkın ötesine Geçere, Içinde Yaşadıklarımızla Başa çıkmayı Sağlar
 • Güzel Arkadaşlıkları Belirlemeye, Sevgi Dolu Aile Bağlarını Iyileştirmeye, Kendi öz-sevgi Duygumuzla Bağlantı Kurmaya Yardımcı Olur.

Yeşim Taşı Hangi Burcun Taşıdır?

Kalp Ile Bağlantılı Olan Yeşim Taşı; Neşe Yaymayı Sever. Boğa, İkizler, Terazi Ve Koç Burçları Için Serinletici Bir Dokunuşa, Kalbi Topraklamaya Ve Büyütme Yeteneğine Sahiptir. Kendi Zihinlerini Ikinci Kez Tahmin Etmekten Bıkmış Boğa Burçları Için, Kendilerine Olan Inançlarını Güçlendirir.

İkizler Burcu Için Yeşim Taşı; Insanlar Ve Deneyimlerle Uyum Içinde Olmalarına Yardımcı Olacak Bir Muska Olarak çok Kullanışlıdır. İkizler Burcuna Mensup Kişiler, Eğlenceyle Dolup Taşan Kişilerdir. Ancak, Kararsız Olabilirler. Yeşim Taşı, Bu Kişilere Kesinlik Getirmek Ve Bolluğa Hazırlamak Için Kalbi Açacaktır.

Yeşim Taşı Nasıl Kullanılır?

Evinizde Kullanımından, Sağlık Ve Refah Için Muska Olarak Bir yeşim Taşı Kolye takmaya Kadar, Hayatınıza Bu Değerli Taşı Dahil Etmenin Birçok Yolu Vardır. Bu Taşın, Feng Shui’de De Uzun Ve Güçlü Bir Geçmişi Vardır. Yüzyıllardır, Insanlar Onu Evlerinde Ve üzerlerinde Taşımaktadır. Yeşim Taşı Yüzük Ve Takılar Sadece Görsel Olarak çarpıcı Değildir, Aynı Zamanda Iyileştirici Güçlerinden Yararlanmak Için, Cilde Yakın Olmasının Bol Faydası Ile Birlikte Gelir.

Yeşim Taşı, Kullanıcısının, Bu Değerli Taşın şanslı Ve Hafif Enerjisine Bağlı Kalmasının En Iyi Yollarından Biridir. Yeşim Taşı Kolye, Yüzük, Bileklik Gibi Takılar Takarak Onu Cildinize Yakın Tutmak, Iyileştirici Etkilerinin önünde Hiçbir Engel Olmayacağı Anlamına Gelir. Yeşim Taşı Bileklik, Bu Cazibenin Güçlerine Dönmenin En Geleneksel Yollarından Biridir.

Daha şık Bir Görünüm Için Yeşim Taşı Yüzük, şık Küpeler Ve Gösterişli Kolye Uçları, çarpıcı Ve Göz Alıcı Olabilir. İşin Sırrı, En Iyi Görünüm Için Kıyafetinizin Rengiyle Iyi Kombin Etmektir.

Yeşim Taşı Temizliği Ve Bakımı

Yeşim Taşının Topladığı Enerjiyi Temizlemek, Onun Enerjisinin Zirvede Kalmasını Sağlamak Için Oldukça önemlidir. Yeşim Taşı, Olumsuz Titreşimlere Tutunan Biri Olmasa Da, Taşa özen Göstermek Bazen Daha çok Sevgi Ve Enerji Vermekle Ilgilidir.

Yeşim Taşı, Nispeten Pürüzsüz Ve Dayanıklı Bir Taştır. Yeşim Taşı Temizliği, Biraz ılık Sabunlu Su Ve Yumuşak Kıllı Bir Diş Fırçası Ile Yapılabilir. O Güzel Parlaklığı Korumasına Yardımcı Olmak Için, Temizledikten Sonra Yumuşak Bir Bezle Doğru şekilde Kuruttuğunuzdan Emin Olun.

Yeşim Taşını şarj Etmek Ve Ona Taze Bir Enerji Getirmek Istiyorsanız; Birkaç Dakika Kaynar Suyun Altında Bırakabilirsiniz. Bunu, Onunla Meditasyon Yapmak Ve Saf Enerjilerle Doldurmak Için 1-2 Dakika Ayırarak Yapabilirsiniz.

Özetle…

Yeşim Taşının Popülerliği, çok Yönlü Bir Taş Olmasından Kaynaklanır. İyi Bir şans Getirmesi Ve Günlük Işler Sırasında Bir yeşim Taşı Kolye ya Da Yüzük Takmak, Zor Zamanlar Geçirenler Için Güven Ve Rahatlık Getirebilir. Cebinizde Bir Parça Taş, Hayatınıza Zenginlik Ve Bolluk Getirebilir.

Yeşim Taşı Yüzük Ve Takılar Takmak; özellikle Kalp Çakra’ya Yakın Duran Bir yeşim Taşı Kolye, Sevgi Dolu Enerjileri Dengede Tutmaya Yardımcı Olacaktır. Bu, Aşırı Duygusal Davranışlardan Kaçınmanıza Da Yardımcı Olur. Onun Güzel Ve Yeşil Tonlarına Bakmak, Kullanıcısına Doğal Dünyanın Güzelliğini Sürekli Hatırlatacaktır!


Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Üye Girişiwhatsapp number