Opal Kırıktaş Bileklik
Favorime Ekle

Opal Kırıktaş Bileklik

Ürün Kodu: 12670


Opal Kırıktaş Bileklik
# Bileklik
Opal Kırıktaş Bileklik

OPAL TAŞI YARARLARINDAN BİR KISMI:

 

 • Eklem Iltihaplarını Iyileştirir.
 • Rüya Yoluyla Gelecekteki Olayları Doğru Görmekte Kullanılır.
 • Önsezi Yeteneğini Güçlendirir.
 • Böbrek Hastalıkları Için Yararlıdır.
 • Tehlikeli Durumlarda Güçlü Bir Destek (cesaret) Verir.
 • Göz Sağlığını Korur, Gözün Görme Gücünü Artırır Ve Göz Rahatsızlıklarını Iyileştirir. Bunun Için Taşın Derinliklerine Belirli Bir Süre Bakılması önerilmektedir. Bu Bakış Aynı Zamanda Stresi De Giderir.
 • Güven Veren Ve Negatif Duyguları Emen Bir Taştır.
 • Akıl, Ruh Ve Duygular Arasında Denge Ve Bütünlük Sağlar.
 • Özgüveni Artırır.
 • Kişiyi Haset Ve Tamahkârlık Gibi Kötü Huylardan Korur.
 • İlham Kaynağıdır, Düş Gücü Ve Yaratıcılık Yeteneğini Artırır.
 • Hayatımızdaki Evlenme, Boşanma, Iş Değişikliği, Yer Değiştirme Gibi Değişim Süreçlerinde Rahatlama Duygusu Ve Uyum Sağlama Yeteneği Verir, Iç Huzur Oluşturur.
 • Hafıza Gücünü Artırır.
 • Kâbuslardan Korur, Hoş Rüyalar Görmeyi Sağlar.
 • Parkinson Hastalığının Tedavisine Yardım Eder.

 

 

Opal, sevgi, şefkat, Umut, Büyüleyici Güzellik ve erkeksi Güç simgesidir. Ancak Taşın Gücünü Bencil Ve çirkin Amaçlara Ulaşmak Için Kullananlara Kötü şans Getirdiği De Söylenmektedir.

 

Kimyasal Formülü SiO2 .nH2O Olmakla Birlikte Bünyesinde Eser Oranda Fe, Al, Ca, Na, K, Mg, Mn, Ni, Cr Mineralleri De Bulunmaktadır. Siyah Renklilerinde çok Az U Da Bulunabilir.

 

KOÇ (ATEŞ OPAL), TERAZİ, KOVA, AKREP, BALIK, YAY burcu Insanlarda Daha Etkilidir. 

 

Opal Taşının şifalı Etkileri Nelerdir?

·         Adrenalin Dengesine Bağlı Olarak Cesaret, 

·         Akıl, Ruh Ve Duygular Arasında Denge,  

·         Özgüven, 

·         Haset Ve Tamahkarlık Gibi Kötü Huylardan Koruma, 

·         Evlenme, Boşanma, Iş Değişikliği, Yer Değiştirme Gibi Değişim Süreçlerinde Rahatlama Duygusu Ve Uyum Sağlama Yeteneği, 

·         Hafıza Gücünü Arttırma, 

·         Utangaçlığı Azaltma, 

·         Dinsel Inançları Kuvvetlendirme, 

·         Parasal Başarı Ve şans, 

·         Kalp Sağlığı, 

·         Cinsel Sapkınlıklardan Uzaklaştırma, 

·         Detoks, 

·         İşitme Duyusunu Güçlendirme, 

·         Bilinçaltındaki Negatif Duygu Ve Düşüncelerin Temizliği, 

·         Bedendeki Ateş, Su, Hava, Toprak Unsurlarının Uyumlu Olarak çalışması, 

·         İş Hayatında Canlandırıcı Enerji, 

·         Zihni Sabit Fikirlerden Temizleme, 

·         Sevgi Ve Tutkuları Dışa Vurmaya Yardım, 

·         Yaşama Sevinci Ve Kararlılığı, 

·         Önsezi Yeteneği, 

·         Kabuslardan Korunma Ve Hoş Rüyalar Görme, 

·         Pozitif Ve Sağlıklı Cinsellik, 

·         Gençlik Gücü, 

·         Geçmişin Acılarının Hafifletilmesi

Opal Taşının şifalı Etkilerinden Yararlanılan Rahatsızlıklar Nelerdir?

·         Eklem Iltihaplanması, 

·         Yüksek Ateş, 

·         Kan Hastalıkları, 

·         Parkinson, 

·         Diyabet (şeker Hastalığı), 

·         Pms (adet öncesi Sendromu),

·         Böbrek Hastalıkları, 

·         Bağırsak Hastalıkları, 

·         Böbrek Taşları, 

·         Göz Hastalıkları, 

·         Cinsel Iktidarsızlık, 

·         Kısırlık, 

·         Baş Ağrısı, 

·         Psikolojik Rahatsızlıklar, 

·         Depresyon, 

·         Cilt Hastalıkları, 

·         Bağ Doku Hastalıkları, 

·         Tırnak Kırılmaları, 

·         Saç Dökülmesi, 

·         Erken Yaşlanma, 

·         Çocuklarda Büyüme Azlığı, 

·         Damar Sertliği, 

·         Stres, 

·         Karabasan- Kabus, 

·         Hücresel Hastalıklar, 

·         Deri Hastalıkları, 

·         Beyin Yorgunluğu, 

·         Bağdoku Ve Doku Hastalıkları, 

·         Akciğer Doku Hasarları, 

·         Dehidrasyon, 

·         Prostat, 

·         Yumurtalık Kistleri.

Opal Taşının Burçlarla Ilişkisi Nasıldır?

Tüm Burç Insanları Kullanabilir. Ancak Koç, Terazi, Kova, Akrep, Yay Ve Balık Burcu Insanları Için Daha Yararlıdır.

Burç Taşları: Burç Taşları Burçların Simgesi Olarak çok Eskiden Günümüze Dek Kullanılagelen Simge Taşlarıdır.

Ritim Taşları: İnsanın Vücudundaki Biyolojik Ritmini Dengeleyen Taşlardır.

Enerji Taşları: Hızın Insanın Var Olan Temposunun üzerine çıktığında Azalan Enerjisini Arttırmak Için Taşımamız Gereken Taşlara Enerji Taşlarıdır.

Horoskop Taşları: Yıldız Haritamızda O Burca Atfedilmiş Olan Taşlardır.

Burç Taşı Opal Olan Burçlar; İkizler, Yengeç, 

Ritim Taşı Opal Olan Burçlar; Kova

Horoskop Taşı Opal Olan Burçlar; Koç

Enerji Taşı Opal Olan Burçlar; Boğa

Koç Burcu: Koç Insanlarında Aşırı Fiziksel Hareketlilik Ile Acelecilik Telaş Ve Sinirlilik özelliklerinin Bir Arada Bulunması Ilk Olarak Yaralanmalara Karşı Dikkatli Olmalarını, Ani Hareketlerden Uzak Durmalarını Gerektirmektedir. Kavgacı Yapısı Da Bedeninin özellikle Baş Bölgesinin Zarar Görmesine Sebep Olabilir. Bu Nedenle Koç Insanları Için En Fazla Gerekli Olan şey Sakin Bir Hayat Sürmek, çatışmalardan Uzak Durmaktır. Çabuk Yorulur Ancak Kısa Sürede Kendine Gelir. Koç Burcu Başı Dolayısı Ile Beyni Temsil Ettiğinden Koç Insanları Migren Gibi Baş Ve Diş Ağrılarına Ayrıca Sinir Ve Mide Hastalıklarına Yatkındır. Bu Nedenle Beyin Hastalıklarına Karşı Doktor Kontrolünde Bulunmalıdır. Cinsel Isteklerini Denetlemeli Ve Kaçamak Ilişkilerden Uzak Durmalıdırlar Aksi Halde Cinsel Hastalıklara Yakalanmaları Kolaydır. Opal Taşı Büyük ölçüde Sakinleşmelerine Ve Yatkın Oldukları Hastalıklardan Korunmalarına Yardımcı Olacaktır.

Terazi Burcu: Terazi Insanları Soğuk Algınlığına, Migren Ve Benzeri Baş Ağrılarına, Bel Ve Omurga Ağrılarına, Sinir Bozukluklarına Yatkındır. Böbrekleri Ve Ciltleri De Aşırı Hassastır. Soğuktan Korunmaları Nedeniyle Sıklıkla Sesleri Kısılabilir. Anjin Başta Olmak üzere Boğaz Hastalıklarına Yakalanabilirler. Boyun Tutulması Ve Bel Fıtığı Da Terazilerde çokça Görülen Hastalıklardır. Bu Nedenle Ani Hareketlerden Ve Düzgün, Rahat Olmayan Yataklarda Yatmaktan Sakınmalıdırlar. Böbrekleri Ve Cinsel Organları Da Hastalığa Yatkındır. Çok Narin Değildirler Ancak En Basit Rahatsızlık Halinde Bile Mızmızlanırlar Ve Doğruca Yatağa Girerler. Hastalıklarının En önemli Ilacı Dostlarının Ziyareti, Sevgi Ile Muamele Edilmesi Ve Moralinin Düzeltilmesidir. Ağır Yemekler, Tartışmalar, özellikle özel Hayatının Eleştirilmesi Ve Hareketsiz Bir Yaşantı Hastalıklara Davetiye çıkartır. Opal Taşı Büyük ölçüde Bağışıklık Sistemlerinin Güçlenmesine Bedenlerinin Daha Dirençli Hale Gelmesine Ve Yatkın Oldukları Hastalıklardan Korunmalarına Yardımcı Olacaktır.

Akrep Burcu: Akrep Insanına Gereken Biraz Kanaat, Biraz Hoşgörü, Biraz Merhamet, Biraz Bağışlama, Normal Bir Hayat, Uyku Ve Dinlenme Gibi Temel Ihtiyaçlarının Karşılanmasıdır. Bu Dünyanın Verebileceği Her şeyi Almak Ister. Bunun Için De Fiziksel Ve Manevi Kaynaklarını Acımasızca Harcarlar. Olmayacak Hedefler Yüzünden Sürekli Huzursuz Olması, Insanların En Basit Olumsuzluğunu Abartarak Gerginleşmesi Sinirlerinin Yıpranmasına Sebep Olur. Bunun Sonucu Olarak Baş Ve Karın Ağrıları Ile Başı Derttedir. Onları Huzursuz Eden Bir Diğer Husus Gizli Ilimlere Duydukları Meraktır.  Bu Yüzden Büyülerle Iç Içe Yaşarlar. Cinsel Açlıkları Da çoklukla Bu Organlarının Hastalanmasına Sebep Olur. Vücudun Ateş Sisteminde De Problem Yaşayabilirler Ancak Yenilenme Yeteneği Sayesinde çabuk Iyileşirler. Opal Taşı Büyük ölçüde Normal Bir Hayat Sürmelerine, Tutkularının Ve Buna Bağlı Gerilimlerinin Azalmasına Ve Yatkın Oldukları Hastalıklardan Korunmalarına Yardımcı Olacaktır.

Yay Burcu: Yay Burçlarının Sağlıklı Bir Beden Yapıları Ve Güçlü Bir Bünyeleri Vardır. Yaylar Için Temiz Hava Ve Doğa Ile Baş Başa Kalmak çok önemlidir. Yaratılış Karakteri Olarak Da Gezmeye Meyillidirler. Yay Burcu Kasları Ve Vücudun Eyleme Yönelik Organlarının Temsil Ettiğinden Aynı Zamanda Mafsal Iltihabına, Siyatik, Romatizmaya, Hazımsızlığa Veya Yağ Birikimine Meyal Olduğundan Bedensel Ve Zihinsel Olarak Hareketli Olmalıdır. Ağır Yiyeceklerden Ve Içeceklerden De Kaçınmalıdır. Opal Taşı Büyük ölçüde Fiziksel Güçlerinin Devamlılığına, Sinir Ve Kas Sisteminin Sağlıklı Kalmasına Ve Yatkın Oldukları Hastalıklardan Korunmalarına Yardımcı Olacaktır.

Balık Burcu: Balık Burcunun Kol Ve Bacakları Hastalığa En Yatkın Organlarıdır. Ciğerleri Ve Gözleri De Hassastır. Güneş Gözlüğü Kullanmaları Yararlıdır. Pek Güçlü Değildirler. Enerjilerinin çoğunu Da Hayal Kurmak Için Harcarlar. Ruhsal Durumu Iyiyse Kolay Hastalanmaz. Kötü Ruh Halinde Ise Tüm Direnci Yok Olur, Depresyona Girer. Konuşmak Balıkların Ruhsal Durumunu Düzeltmek Için En Kolay Yoldur. Bu Durumda Onunla Ilgilenen Kişinin Iyimser Biri Olması Gerekir. Geceleri Iyi Uyumalı, Temiz Hava Almalı, Dikkatli Beslenmelidir. Ayrıca Hassas Ayaklarını Soğuktan Korumaları Tavsiye Edilir. Opal Taşı Büyük ölçüde Daha Gerçekçi Düşünmelerine Ve Davranmalarına, Bağışıklık Sistemlerinin Ve Fiziksel Bedenlerinin Güçlenmesine, Daha Iyimser Olmalarına Ve Yatkın Oldukları Hastalıklardan Korunmalarına Yardımcı Olacaktır.

Opal Taşı Vücudumuzdaki Hangi çakralar üzerinde Etkilidir?

Vücudumuzda çakralar Olarak Bilinen Yedi Temel Enerji Merkezi Bulunur. Bu çakralar Kuyruk Sokumu Kemiğinden Başlamak üzere Kök (temel), Dalak, Güneş Sinir Ağı (solar, Pleksus), Kalp, Gırtlak (boyun, Boğaz), Alın (üçüncü Göz, Kaş), Tepe (taç, Bin Katlı) Adlarıyla Anılmaktadır. Çakralar Sistemi öğretisinde Temel Amaç, Bedendeki Enerji Merkezlerini Harekete Geçirerek, Sağlıklı çalışmasını Sağlayarak Hem Bedensel Hem Ruhsal Bütünlüğü Sağlamak, Evrensel Ya Da Ilahi Enerjiyle Bağlantı Kurarak üstün Insan Durumuna Yükselmektir.

Her çakranın Bir Salgı Beziyle, Bir Renkle, Bir Elementle, Bazı Doğal Taşlarla Bağlantılı Olduğu Varsayılmaktadır.

Opal Taşı Vücudumuzda Bulunan Kök (kuyruk Sokumu çakrası) çakrası Ile Uyumludur.

Kök çakrası Organları; Rahim, Yumurtalık, Testis, Idrar Kanalı (üretra), Mesane, Prostat Bezi, Anüs, Bağırsakta Rektum, Alt Pelvis Kaslarıdır.

Kök çakra öncelikle Fiziksel Olarak Hayata Gelme Ve Hayatı Devam Ettirmekle Ilgilidir. Kişide Bebeksi Safiyeti Ve çocuksu Tutumu Temsil Eder. Bu Nedenle Biraz Mal Ve Makam Tutkusunu Besler. Cinsellik, Cinsel Arzular Ve üreme Faaliyetini Düzenler. Bireysel Ve Içgüdüsel Davranışı ön Plana Alır. Bedende Kan Yapımından, Hücre Oluşumundan, Bölünmesinden Ve Sağlıklı Kalmasından Sorumludur.

Kök çakrayı Kapatan Eylemlerle Oluşan Olumsuzluk, Kabızlığa, Ishale, Prostat Problemlerine, Idrar Tutamamaya, Cinsel Organ Veya Sistem Hastalıklarına, Kısırlığa, özgüven Ve Cesaret Eksikliğine, Aşırı Kıllanmaya, Regl Düzensizliklerine, Koku Alma Problemlerine Sebep Olabilir. Ayrıca Hayata Bağlanma Adına Bencillik, Benmerkezcilik, Haset Ve Kıskançlık Duyma, Açgözlü Oluş, K


Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Üye GirişiAnahtar Kelimeler

Opal Kırıktaş Bileklik
whatsapp number