Malahit Doğal Taş Kalp Kolye
Favorime Ekle

Malahit Doğal Taş Kalp Kolye

Ürün Kodu: 13035

Mağaza : Teklifname.com


Malahit Doğal Taş Kalp Kolye
#Kolye Uçları 

 

 

Malakit Taşı Faydaları

·         Ağrıları Gidermek Amacıyla, Ağrıyan Bölgenin üzerine Koyularak Kullanılır. Ancak, Taşın Büyüklüğü Ağrıyan Bölgenin Büyüklüğü Kadar Olmalıdır.

·         Sakinleştirici özelliği Dolayısıyla, Uyumaya Yardım Eder.

·         Karın Ağrısı, Adele Kasılmaları Ve Romatizmaya Karşı Faydalıdır.

·         İçe Gömülen Acıları Ortaya çıkarır Ve Onların çözümlenmesine Yardım Eder. Böylece Kişi, Taşıdığı Keder Ağırlığını üzerinden Atarak Eski Neşesine Kavuşur.

·         Kişiyi; Korku, Suçluluk, Kendini Kabullenmeme Gibi Olumsuz Duyguların Getirdiği Sınırlamalardan Kurtarır.

·         Mide Bulanması, Araba Ya Da Deniz Tutması Gibi Durumlarda Iyi Gelir.

·         Korku Ve Heyecanı Gidererek, Cesaret Ve Istekliliği Artırır.

·         Duygusal Tıkanıklıkları Giderir. Duyguları Dengeye Sokar.

·         Hafızayı Güçlendirir.

·         Baş Dönmesi – Vertigo Tedavisinde Yardımcıdır.

·         Kalbi Kuvvetlendirir.

 

 

Kimyasal Formülü CO3 (OH)2 . H2O olmakla Birlikte Bünyesinde Eser Miktarda Fe, Ca, Zn, Co, Ni mineralleri De Bulunmaktadır.

 

BOĞA, BAŞAK, TERAZİ, AKREP ve OĞLAK burçlarında Daha Fazla Yarar Sağlar.

 

BEDENSEL/RUHSAL TEMİZLEYİCİLİK, DÖNÜŞÜM, BARIŞ, TİCARİ BAŞARI sembolüdür Ve Kullananın Bu özelliklere Sahip Olmasına Yardım Eder.

 

Gerçek Malakit Taşı, Aşırı Duygulanmalara Karşı Kırılgandır. Ve Aşırı Duygusal Olanların Sürekli Kullanması Sakıncalıdır.

 

Ağrılı Bölgeler üzerine Yerleştirilir Veya Ağrılı Bölgeye Malakitle Masaj Yapılırsa Negatif Enerjiyi Emer Ve Ağrıyı Giderir. Bu Nedenle Sıklıkla Yıkanmalıdır. Ancak Tuzlu Suyla Temas Ettirmek Malakite Zarar Verir.

 

 

 

 

 

Tek Başına Kullanılmamalıdır.

 

Çünkü üstü örtülmüş Eski Rahatsızlıkları Ve Acıları, Nedenini Bilmediğimiz Sıkıntıların Kaynağını Görebilmemiz Için Ortaya çıkarır, Bunlarla Mücadele Etmemize Yardım Eder, Böylece Sıkıntılı Ruhsal Durumu Neşe Ve Huzura Dönüştürür, Bütüncül Denge Oluşturur. Bu Nedenle “DERİN ARINDIRMA, TEMİZLİK TAŞI” Olarak Da Tanımlanır.

 

Yine Bu Nedenle Kullanmaya Başlayınca Bir Müddet Rahatsızlık Duyulabilir, Içteki Olumsuz Duyguları Dışa Aksettirebilir, Bilinçaltına Ayna Olup, Bastırdığımız Duyguları Ve Korkuları Açığa çıkarabilir. Kullananın Buna Hazırlıklı Olması Gerekir. Kullanımdaki Olumsuzluklar, Gül Kuvars, Dumanlı Kuvars, Aventurin Gibi Beyin Kontrolü Sağlayan Taşlarla Birlikte Kullanılarak Aşılabilir.

 

Künye

Sertlik

3,5-4

Özgül Ağırlık

4

Kimyasal Formül Ve Grubu

Cu2CO3(OH)2 Ve Karbonatlar

Renk

Zümrüt Yeşili, Donuk Yeşil, Parıltılı Yeşil

Çıkarıldığı Yerler

Macaristan, Sibirya, Rusya, Almanya, ABD, Türkiye, Güney Batı Afrika, İngiltere

Çakralar

Güneş Sinirağı, Kalp, Boğaz

 

Malakit Taşının Faydaları

Kalbin Koruyucusu, Kan Basıncı Iyileştirici, Negatif Enerjilerden Koruyucu Malakit, Son Derece Değerli Bir Taştır. Yeşil Renkli Doğal Taşlar, Her Zaman Süper Güçlere Ve Kalp çakrasına Bağlanıyor Gibi Görünür Ve Malakit De Bir Istisna Değildir. Enerjik özellikleri Ile; Kişiyi Eski Travmaları Ve Kalıpları Bırakma Ve Konfor Bölgesinin Dışına çıkmaya Teşvik Etmede Harika Bir Iş çıkarmaktadır. Bu Değerli Taşın Fiziksel, Duygusal, Ruhsal Ve Zihinsel Bedenler Için Nasıl Faydalı Olduğuna Bir Göz Atalım…

Fiziksel İyileştirici Özellikleri

Günümüzde şifacıların Sıklıkla Kullandığı Bir Taş Olan Malakit Taşı, Vücuda Bilgelik Vermek Söz Konusu Olduğunda Değerini Yüzyıllar Boyunca Kanıtlamıştır.

 • Kan Basıncını Düşük Tuttuğu Bilinen Bir Taştır. Sakin Yapısı Buna Yardımcı Olur.
 • Kemiklerle Uyum Içinde çalışır. Kırık Kemikler, Yırtık Kaslar Ve Eklemlerle Ilgili Problemler Için Hızlı Iyileşmeye Yardımcı Olur.
 • Güçlü Kadınsı Enerjisi Sayesinde, Adet Krampları Gibi Sorunlarda Vücudun Daha Uyumlu Bir şekilde Akmasını Sağlar.
 • Vücudun Değişim Ve Fobilere Karşı Direnişine Eşlik Eden Kalp Ve Terlemelerle Başa çıkmaya Yardımcı Olur.
 • Uçağa Binmekten Korkanlar Için Bir Tılsım Olarak üne Sahiptir.

Zihinsel Ve Duygusal İyileştirici Özellikleri

Zihinsel Ve Duygusal Iyileşme Söz Konusu Olduğunda, Malakit Oldukça Faydalıdır. Muazzam Bir Koruma Gücüne Sahip Olan Bu Değerli Taş:

 • Toksik Duyguları Temizlemek, Istenmeyen Enerjilerden Arınmak Ve Olumsuz Titreşimleri Uzak Tutmaya Yardımcı Olur.
 • Kişiye Cesaret, Bilgelik Ve Hayır Deme Yeteneği Verir.
 • Her şey Göründüğü Gibi Olmadığında, Bir Uyarı Zili Gönderen Bir Taştır.
 • İçsel Güç Ve Güven Getirir.
 • Değişimi Kucaklamanın Yolunu Açtığından, Dönüşüm Taşı Olarak Da Bilinir.
 • Hayatta Ilerlemek Için Geride Bırakmanız Gerekebilecek Bazı şeyler Olduğunu Anımsatır.
 • Empatiyi Bırakmadan Ve Dengeyi Kaybetmeden Bir şekilde Merkezde Kalmanızı Sağlar, Sakinleştirir Ve Duygusal Kararlara Daha Mantıklı Yaklaşmanızı Sağlar.

Metafiziksel Özellikleri

Diğer Yeşil Taşların çoğunda Olduğu Gibi, Malakit Taşı Da Ağırlıklı Olarak Bir Kalp çakrası Taşıdır:

 • Doğrudan Kalp çakrası üzerinde çalışır.
 • Güzelliğin Akabilmesi Için çakralardaki Tıkanıklığı Kaldırır.
 • Çakraları Güçlendirir, Böylece Canlılıkla Dolup Taşmış Gibi Hissedersiniz.
 • Sonsuz Bilgeliğin Ve En Derin Sezilerin Oturduğu Üçüncü Göz Çakrasına Da Ulaşır. Bu çakra Açıldığında, Ruhsal Olarak Daha Yükseğe Sıçrayabilirsiniz.

Malakit Taşı Nasıl Kullanılır?

Güçlü, Canlı Ve Herhangi Bir Kıyafete Hoş Bir Renk Kata Malakit Taşı, Her Zaman Hoş Bir Güce Sahiptir. Değerli Taş Takı Olarak Seçildiğinde Harikadır. Antik Yunan Ve Mısırlılar, Mücevher Yapımında Onu Sıkça Kullandılar.

Yeşil, özellikle Bakır Karbonat Parıltısıyla En çok Yönlü Ve Güzel Tonlardan Biridir. Estetik Güzelliğinin Etsinde, Titreşimleri Doğrudan Taştan Vücuda Almanın En Iyi Yolu Olduğu Için Bir malakit Taşı Kolye takmak Harika Bir Seçim Olacaktır. Ayrıca, Dua Sırasında malakit Taşı Tesbih tutmak Da Sizi Rahatlatabilir.

Bir Malakit Taşı Bileklik Ile; şifalı Titreşimleri, Enerjiyi Ve Korumayı Doğrudan Nabzınıza Davet Edebilirsiniz. Bu Davet, Daha Sonra Size şifa Dalgaları Gönderecektir. Taşın Enerjisini, Doğasını Tamamlayan Diğer Taşlarla Eşleştirerek De Yükseltebilirsiniz. Malakit Taşı Kolye, Bileklik Ya Da Tesbih, Seçiminiz Her Ne Olursa Olsun, Doğrudan Cilt Ile Temasında Fiziksel, Ruhsal, Duygusal Ve Zihinsel Faydalarından çok Daha Etkili Bir şekilde Yararlanabilirsiniz. Yaşadığınız Ortamda Bir Parça Malakit Bulundurmak Da Faydalı Olabilir.

Malakit Taşı Zararları Var Mı?

Malakit Taşı kolye ve Takılar, Bakır Bir Takı Kadar Güvenlidir. Biraz çözülebilir Ve Cildinize Sızabilir. Ancak, Yanınızdan Bir Kamyon Geçtiğinde Vücudunuza Daha Fazla Toksin Alırsınız. Bu Nedenle, Kullanmak Istiyorsanız Kullanmalısınız.

Biraz Toksik Olabilir Ama Gerçekten Tehlikeli Değildir. Oldukça Yumuşak Bir Taştır Ve Sirke Dahil, Asitlerle Kolayca çözülür. Bu Nedenle, Tehlikeli Değildir. Ancak, Kullanımı Her Zaman çok Pratik Olmayabilir. Çünkü, Kolayca çizilir Ve Aşındırıcı Bir şeye Maruz Kaldığında Parlaklığını Yitirir.

Malakit Taşı Hangi Burç Taşıdır?

Burçlarla Ilişkisi Söz Konusu Olduğunda; Malakit Taşı Akrep Ve Oğlak Burcuna Mensup Kişiler Için Harikadır. Akrep Burcuna Mensup Kişiler, Sürekli Değişen Bir Enerji Akışına Sahiptir. Malakit, Tüm Bu Farklı Enerjileri Nasıl Koruyacağını öğretir. Akrep, Aynı Zamanda Tutkunun Da Burcudur. Makalit Taşı; Cinsel özgürlüğün Ateşli Enerjisinin Bulunduğu Solar Pleksus'a Giren Bir Taştır.

Oğlaklar Da Bu Değerli Taşın Parlayan Yeşil Ve Siyah Görünümünü Severler. Malakit Taşı, Onların Biraz Risk Almaya Teşvik Etmek Için Inanılmaz Enerjisini Kullanır. Depresif Duygu Durumlarını; Iyi Titreşimler, Yaratıcı Kıvılcımlar Ve Eşsiz Bir Iç Güç Duygusuyla Etkisiz Hale Getirir.

Malakit Taşı Nasıl Temizlenir?

Tüm Değerli Ve şifalı Taşların Ara Sıra Temizlenip şarj Edilmesi Gerekir. Özellikle Malakit, Tüm Olumsuz Hislere Yöneldiği Için Düzenli Aralıklarla Temizlenmesi Gerekir.

Malakit Taşını Temiz Tutmak Oldukça Basit Ve Etkilidir. Düzenli Temizlik, Güç Oyunun Zirvesinde Kalmanızı Sağlayacaktır. Yapmanız Gereken; Biraz ılık Sabunlu Su Ve Izleri Gidermek Için De Yumuşak Bir Bez Kullanmaktadır.

Birkaç Haftada Bir, Ihtiyaç Duyduğunuzda Onu ılık Su Ve Sabunla, Yumuşak Bir Bezle Silerek Temizleyebilirsiniz. Temiz Tutmak, Taşı Mutlu Edecek Ve Titreşimlerini Yüksek Tutacaktır.

Sonuç Olarak…

Malakit Taşı, herkesin Hayatında Ihtiyaç Duyabileceği Bir Taştır. Yalnızca, Kendinizi Iyi Hissetme Konusunda Değil, Aynı Zamanda Gerçek Bir Yardımcı Taştır. Savunmasız Hissedenler Için, Bir Kılıç Ve Kalkan Görevi Görebilir. Bu Değerli Taş, Bilmeniz Gerekenleri Göstermeye Hazırdır. Bunu, O Kadar Besleyici Bir şekilde Yapar Ki, Aniden Iyi Enerji Ve Titreşimlerini Hissetmeye Başlarsınız!

 


Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Üye GirişiAnahtar Kelimeler

Malahit Doğal Taş Kalp Kolye
whatsapp number