KRİSTAL KUVARS DOĞAL TAŞ ŞİFA SU ŞİŞESİ MATARA
Favorime Ekle

KRİSTAL KUVARS DOĞAL TAŞ ŞİFA SU ŞİŞESİ MATARA

Ürün Kodu: İMRAN-SUŞİŞE-KUVARS

Mağaza : Teklifname.com


KRİSTAL KUVARS DOĞAL TAŞ ŞİFA SU ŞİŞESİ MATARA
#Diğer Taşlar  • Ürün ÖzellikleriSağlıklı Cam şişeKristal Kuvars 550 Ml 8-10 Cm Kristal YüksekliğiPaslanmaz çelik Taban Ve KapakMalzeme : Kristal Kuvars Ve Paslanmaz çelik.Netlik - Yaratıcılık - OdakKristal Kuvars Iyileştirme Gücüyle Bilinen, Enerjiyi Dönüştürüp Yansıtabilen Ve Bu özellikleriyle Birçok Niyetinizde Sizi Destekleyebilen Titreşimi Son Derece Yüksek Bir Doğal Taştır.Kişinin Farkındalığını, Konsantrasyonunu Arttırırken, Zihni Berraklaştırdığına, Net Karar Verme Ve Yol çizme Yeteneklerini, Aynı Zamanda Yaratıcılığını Geliştirdiğine Inanılır. Pozitif Olan Tüm Düşünce Ve Enerjiyi Kat Büyütmesi Ile Bilinen Kristal Kuvars Aynı Zaman ""Master Healer"" Yani ""Şifacıların Efendisi"" Olarak Da Bilinir. Hayatında, Zihninde Netlik Ve Berraklık Arayan, Farkındalığını Artırmayı Ve Bu şekilde Niyetine Tam Olarak Odaklanmayı, Değişim Ve Dönüşümünü Desteklemeyi Isteyen Kişilerin Kullanımı Için Idealdir.


Kristal Kuvars Faydaları

  • Duygusal Dengeleyicidir. Beyin Fonksiyonlarını Uyarır.
  • Güç Ve Canlılık Kaybına Karşı Koruma Sağlar.
  • Özellikle Cep Telefonu, Telsiz Gibi Cihazlardan Yayılan Radyasyonu Toplar.
  • Zihinsel Konsantrasyonu Kuvvetlendirir.
  • Tene Temas Ettirerek Kıyafet Altında Taşındığı Taktirde, Kişiyi Diğer Insanların Negatif Enerjisinden Korur. Pozitif Insanlar Içindeyseniz Taşınızı Görünür şekilde Takın. Böylece çevrenizdeki Insanların Pozitif Enerjisini Toplar.
  • Baş Ağrısını Hafifletici özelliği Vardır.
  • Sindirim Ve Kan Dolaşımı Sistemini Sağlıklı Tutar, Hastalanırsa Iyileştirir.
  • Göz Için Sağlıklıdır..Kristal Kuvars Bakımı Ve Temizliği

Diğer Yazılarımızda Da Belirttiğimiz Gibi Eğer Kristalinizi çok Uzun Süre Kullandıysanız Enerjisi Tükenebilir. Toplamış Olduğu Negatif Enerjiyi Size Aktarmaya Başlayabilir. Bunu Baş Ağrısı, Mide Bulantısı şeklinde Hissedersiniz. Bu Durumda Kristalinizi Tekrar Kullanmadan önce Bir Gece Toprağa Gömerek Temizlemeniz Gerekmektedir.

Pembe Kuvars Gibi Kristal Kuvarsınızı Da Bir Ametistin Yanında Bırakmanız Da Temizlenmesini Sağlar. Bunun Için Iki Kristal Alıp, Birini Temizlerken Diğerini Kullanmanız Faydanıza Olacaktır. Temizlediğiniz Bir Kristale Başka Insanların Dokunmasına Izin Vermeyiniz..

Künye

Sertlik

7

Özgül Ağırlık

2,65

Kimyasal Formül Ve Grubu

SiO2 Ve Silikat

Renk

Renksiz, Beyaz

Çıkarıldığı Yerler

Yer Kabuğunun %10’dan Fazlasını Oluşturan Sert Ve Katı Bir Mineral Grubudur. Yaygın Olarak Bulunur.

Çakralar

Karın, Kalp, Alın, Taç


Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Üye Girişiwhatsapp number