Aventurin Doğal Taş Masaj Aleti-Face Roller
Favorime Ekle

Aventurin Doğal Taş Masaj Aleti-Face Roller

Ürün Kodu: İMRAN-MSJ-0005


Aventurin Doğal Taş Masaj Aleti-Face Roller
#Masaj Rulo
 • Ürün Doğal Taş Olduğundan Kendiliğinden Soğuktur.
 • Etkisini Arttırmak İçin Kullanmadan Önce Buzdolabında 5 Dk. Soğutabilirsiniz.
 • Kan Dolaşımını Hızlandırır.
 • Güzellik Taşı Olarakta Bilinir.
 • Uzak Doğulu Kadınların Gençlik Ve Güzellik Sırlarının Bu Masaj Aletleriyle Yaptıkları Yüz Masajı Olduğu Bilinmektedir.
 • Roller Ve Gua Sha Gibi çeşitleri Olan Bu Masaj Aletlerinin Doğal Taşlardan Yapılması Da Etki Oranını Artıran Bir Durumdur.
 • Her Taşın Farklı Faydalarını, Onlarla Yapacağınız Masaj Sayesinde Hissedebilir Kendinizi Bu şekilde şımartabilirsiniz.
 • Cilt Bakımının Son Evresinde Kullanacağınız Serumların Cilt Tarafından Daha Iyi Emilmesini Sağlayarak, Cildinize Hak Ettiği Ilgiyi Gösterebilirsiniz.
 • Kadınlar Için Ekstra önem Taşıyan Genç Ve Kırışıklıktan Uzak Cilt Yapısını Sağlayabilmenin En Pratik Yollarından Biri Olan Cilt Masajı Aslında Evde Kendi Kendinize Yapabileceğiniz Kadar Kolay Ve Ucuz Bir Bakım Yöntemidir. 
 • Uzunluk - 15 Cm

 

 

AVENTURİN TAŞI YARARLARINDAN BİRKAÇI:

 

 

Kalbin Yakınına Yerleştirildiğinde, Kalbi Diğer Insanların Olumsuzluklarından Koruyacak Bir Enerji Yayar.

Enerji Vampirlerine Karşı Koruma Kalkanı Oluşturur.

Enerjisiyle Motive Eder (motivasyon).

Bedendeki Eril Ve Dişil Enerjiyi Dengeler. Ancak Erkeksi Düşünceyi Biraz Daha Fazla Yoğunlaştırır.

YEŞİL AVENTURİN, HANGİ KAYNAKTAN GELİRSE GELSİN, ELEKTROMANYETİK KİRLİLİĞİ ETKİSİZLEŞTİRİR. BİLGİSAYAR, TELEVİZYON VE DİĞER ELEKTRONİK EŞYADAN RADYOAKTİF GAZ SIZINTILARINA ENGEL OLUR.

Kalbi Korur, Hastalıklarını Iyileştirir. Yenilenmesine Yardım Eder.

Kan Basıncını Dengeler, Anormalliklerini (örneğin Kalp çarpıntılarını) Ortadan Kaldırır.

Yüksek Tansiyon Için şifadır.

Kolesterolü (safra Yağını) Normal Seviyesine Indirir.

Hafızayı Güçlendirir, Akıl Ve Zihin Gücünü Artırır, Karar Vermekte Zorlananlara Yardım Etmekte Beceriklidir.

Uykusuzluk çeken, Uykusu Zor Gelen Kimselerin (İnsomniya Hastalarının) Uyumasını Kolaylaştırır. Zira Sakinleştirici, Dinginlik Verici özelliğe Sahiptir; Endişe, Korku, Kuruntu Ve Huzursuzluğu Ortadan Kaldırır.

Yüksek Ateşi Düşürür, Yüksek Ateşle Birlikte Seyreden Humma Gibi Hastalıkların Tedavisine Yardım Eder.

 

KOÇ, BOĞA, İKİZLER, YENGEÇ, ASLAN, BAŞAK, TERAZİ, YAY burçlarında Daha Fazla Etki Gösterir.

 

Aventurin Taşı Faydaları

·         Kişiye Canlılık Verir. Enerji, Hareketlilik, Aktif Olma Gibi Etki Yaratır.

·         Fiziksel Gücü Arttırır. Sürekli Olarak Zinde Hissettirir.

·         Duygusal Bakımdan Dengeleyici Etkisi Olduğundan Depresyona Karşı Etkilidir.

·         Eskiden Olduğu Gibi Günümüzde De Tıpkı safir Taşı gibi şans Getirdiğine Inanılan Bir Taştır.

·         Çok Sinirli Ve Agresif Insanlar üzerinde Sakinleştirici Ve Yumuşatıcı Etkisi Vardır. Ruhunuzu Sakinleştirir. Stresli Etkileşimlerde Sizi Rahatlatır.

·         Cilde Iyi Geldiğine Inanılan Diğer Taşlar Gibi, Aventurin De Cilt üzerinde Gezdirilir Ya Da Cilde Temas Edecek şekilde (kolye, Küpe, Yüzük, Bileklik Gibi) Takılması önerilmektedir.

·         Aşırı Yeme, Alkol Bağımlılığı, Kumar Gibi Benzeri Kötü Alışkanlıklardan Kurtulmanıza Yardımcı Olur.

·         Kaygı Ve Korku Gibi Depresif Durumu Olan Insanların üzerinde Rahatlatıcı Bir Etkiye Sahiptir. Rahatlatıcı Enerji Sadece Sizi Değil Etrafınızdakileri De Etkilemektedir.

Halk Arasında Yıldız Taşı Olarak Da Bilinen Aventurin Taşı, Kalp üzerinde Taşındığında Insanı Negatif Enerjiden Korur. Tarihte Ise, Bu Taşa “Amazon Taşı” Denilmiştir. Çünkü, Amazon Savaşçılarının Göğüs Kafeslerinde Kullandıkları Taş Olduğuna Inanılmaktadır.

Aventurin Taşından En Çok Kimler Etkilenir Ve Yararlanabilir?

Doğa Ve Bahar Ile Olan Bağlantısı, Ruhsal Sağlığı Ve Kişisel Gücü Hızla Geliştirir. Özellikle Yeşil, Mavimsi Yeşil, Yeşilimsi Kahverengi Tonları Yaygındır. Aventurin Taşının Sembolü, Güç, Kuvvet Ve Dayanıklılıktır.

Boğa, Ikizler, Yengeç, Başak, Yay, Terazi Ve Koç Burcuna Iyi Gelen Bir Taştır. Organlardan Da Kalple Ilişkilendirilmiş Bir Taştır.

·         Kalple Ilgili Her Türlü Rahatsızlığa Iyi Gelir.

·         Psikolojik Olarak Yürek Daralmasından Duygusal Ilişkilere Kadar Kalple Ilgili Her Soruna Olumlu Etki Yapmaktadır.

·         Bu Taşı Kalbe Yakın Bir Yerde Taşımak Ya Da Kolye Gibi Boyna Takmak çok Iyi Gelir.

·         Bu Taşın Tene Direk Temas Etmesi Olumlu Etkiyi Artırmaktadır. Cilde Doğrudan Temas Etmese De Gümüş Ile Tasarlanan Takılarda Etkileşim Daha Da Güçlenerek Iletkenliği Artırmaktadır.

Diğer Taş Bileşenlerinde De Olduğu Gibi Aventurin Taşının Da Bileşeni Ile Eşleşmesinde Etkisi Daha Fazla Ve Kuvvetli şekilde Artmaktadır. Aventurin Taşının Bileşeni Kuvars Taşıdır Ve Etkisini Daha Da Arttırır. Şayet Aşırı Negatif Bir Kişiliğe Sahipseniz, Gül Kuvars Ile Aventurin Kombinasyonu Yapmalısınız. Böylece Empati Kurma Gücünüz, Olumlu Yanlarınız Ve Affetme Gücünüz Ortaya çıkar. Dolayısıyla Da Insanlara Daha Olumlu Ve Cömert Bir şekilde Yaklaşabilirsiniz. Öfke Kontrolü Ve Olumlu Bakış Açıları Bu Taşı Ile Daha Da Güçlenmektedir.

Aventurin Taşının Temizliği

Aventurin Taşı, Tuzlu Suda Ya Da Az Sirke Ilave Edeceğiniz Sirkeli Suda Birkaç Dakika Bekleterek Olumsuz Enerjilerin Arınması Sağlanmalı, Ardından Da Akar Durumdaki çeşmenin Altında Tutarak 1-2 Dakika Arındırılması Sağlanmalıdır. Böylece Içinde Topladığı Olumsun Enerjiyi Boşaltarak Yenilenen Taş, Yıkandıktan Sonra Daha Etkin Biçimde Tüm Olumsuz Enerjiyi Emmeye Devam Edecektir.

Aventurin Taşı Insanlar Arası Karşılıklı Etkileşimi De Rahatlattığından, çoğu Zaman üzerinizde Taşıdığınız Bu Taş, Karşınızdaki Stresli Bir Kişinin De Rahatlamasını Sağlayacaktır. Ayrıca Bu Taşı Hayatınızdaki Sert Ve Keskin Geçişleri De Yumuşatarak Pürüzsüz Ve Sakin Atlatılmasına Yol Açmaktadır.

Bu Taşı Mücevher Olarak Genellikle Düğün Ve Nişan Yüzüklerinde Kullanılmaktadır. Taşın Sertlik ölçeği Ise 7 Civarında Olup, Diğer Taşlara Oranla Oldukça Yumuşak Bir Taştır.

Aventurin Taşı Özellikleri

 • Element: Toprak
 • Çakra: Rengine Bağlıdır
 • Burç: Aslan Ve Koç
 • Titreşim: 3 Numara
 • Renkler: Yeşil, Turuncu, Kahverengi, Sarı, Mavi Ve Gri
 • Mohs Sertliği: 6.5 Ile 7 Arası
 • Kristal Sistemi: Altıgen
 • Kullanımı: Değerli Taşlar, Küçük Heykeller, Yardımcı ürünler, Süs Taşları

Bu Taştaki En Yaygın Kalıtım, Yeşil Krom Yönünden Zengin Bir Mika Olan Fuksittir. Hacimce Sadece Yüzde Birkaç Fuksit, Bu Taşa Belirgin Bir Yeşil Rengi Verebilir. Bazı Aventurin örnekleri, %10-20 Fuksit Içerir. Bu Kadar Yüksek Miktarlar Sorunlara Neden Olabilir.

Baskın Bileşen Olan Kuvarsın özelliklerinin çoğuna Sahiptir. Sertlik Olarak, 7’den Daha Düşük Bir Sertliğe Sahip Olabilir. Aventurin Ile Ilişkili En Yaygın Minerallerin Tümü, Bundan Daha Düşük Bir Sertliğe Sahiptir.

Aventurin Taşı Faydaları Nelerdir?

Aventurin Taşı; Fiziksel, Ruhsal Ve Zihinsel Boyutta Pek çok Yönden Faydalı Olabilir:

 • Fiziksel Şifa Enerjisi

Bu Taş, özellikle Kalbi Desteklemektedir. Kalp Hastalığı Olanlar, Dolaşım Problemi Yaşayanlar Ya Da Kalp Ameliyatı Geçirenler Için Harikadır. Vücudun Her Yerinde Yaşam Veren Enerjiyi Uyarır Ve Fiziksel Yenilenmeye Yardımcı Olur. Ayrıca, Damar Sertliği Ve Kalp Krizini önlemede De Ek Bir Destek Sağlayabilir.

Doğurganlığa Fayda Sağladığı Da Düşünülmektedir. Görme Sorunları, Böbrek üstü Bezleri, Akciğerler, Timüs Bezleri Ve Sinir Sisteminin Iyileşmesine De Yardımcı Olabilir.

Doğru Kullanıldığında, Aventurin Taşı Homeopatik Ilaçların Gücünü Arttırabilir. Sivilce, Egzama Gibi Cilt Problemlerini Hafifleten Iltihaplanma Karşıtı Etkilere Sahiptir. Ayrıca, Migren Ve Alerjileri Yatıştırmaya Da Yardımcıdır.

 • Duygusal Şifa Enerjisi

Aventurin Taşının Yatıştırıcı Enerjisi; Duygusal Bedeni Dengeleyerek Kişiyi Iç Uyuma Doğru Yönlendirir. Gerginliği Ve öfkeyi Azaltır. Telaşlı Bir Yaşamı Tarzının Günlük Stresini çözmeye Yardımcı Olur. Düşünceleri Yatıştırır. Uykuları Iyileştirirken, Kişinin Titreşim Alanında Bir Topraklanma Etkisi Sağlar.

Duygusal Yaraları Yatıştırır. Kişinin Dengesizlik, Depresyon Veya Yenilgisinin Arkasındaki Sorunları Tanımasına, Sağlıksız Ilişkilerin Ve Gönül Ağrısının Serbest Kalmasını Kolaylaştırır. Kişiyi, Hayattaki Zorlukları Atlatma Fırsatı Verir. Mizah Duygusuna Ilham Verir. Bu Da, Yenilenmiş Bir Iyimserlik Ve Umut Duygusunu Harekete Geçirebilir. Bu, özellikle Değişim Zamanlarında, Kişinin Sabit Bir şekilde Topraklanmış Kalması Gereken Duygusal Bir Dayanak Olabilir.

 • Çakra Dengeleme Enerjisi

Aventurin taşı, Genel Refah Ve Duygusal Sakinlik Için Kalp çakrasını Temizlemek Için Kullanılan Bir Kalp şifacısıdır. Aynı Zamanda, Kalp çakra Için Güçlü Bir Koruyucudur. Başka Bir Kişinin Enerjisinin Girişini Engellemek Için Bir Kalkan Görevi Görür.

Kalp çakrası, Göğüs Kemiğinin Merkezine Yakın Bir Yerdedir. Dengesiz Olduğunda, Bir Ilişkide Kontrolsüz Hissedebiliriz. Bu Taşın Enerjisi, Kalp çakrasını Yeniden Dengeleyebilir Ve Duyguların Net Bir şekilde Anlanmasına Yardımcı Olur. Kişi, Duygusal Ilişkilerin Gelgitleriyle Başa çıkabilir, Döngüsel Doğasını Anlayabilir Ve Değişiklikleri Kabul Edebilir.

Aventurin Taşı Hangi Burcun Taşıdır?

Yeşil Renkte Olan Aventurin, 20 Nisan Ile 20 Mayıs Tarihleri Arasında, Baharın Kalbinde Doğacak Kadar şanslı Olan Kişilerin Doğum Taşıdır. Kristalleri, Bu Kişilere Yenilenme Ve Yeni Girişimlerde Başarı Getirmektedir.

Zodyak Taşı Olarak, Başak Burcunun Taşıdır. 23 Ağustos -22 Eylül Arasında, Yazın Sonu Ve Sonbaharın Başında Doğanlar Için Bir Astroloji Taşıdır.

Başak Burcunun Işareti Buğday Taşıyan Ve Bilgeliği Simgeleyen Bakire Bir Kadın Olarak Tasvir Edilmiştir. Bu, Bir Dişinin Temsil Ettiği Bir Işarettir. Bu Nedenle, Bu Burca Mensup Kişiler Güvenilirdir. Ayrıca, 23 Eylül- 22 Ekim Arasında, Hasatın Ortasında Doğan Terazi Burçları Için De Geleneksel Bir Taş Kabul Edilir.

 

 


Henüz Yorum Yapılmamış !
Yorum yapabilmek için giriş lütfen giriş yapınız. Üye Girişiwhatsapp number